POMAGAJĄ NAM

Budowa Wieloprofilowego Ośrodka Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa przy ul. Łupkowej 1 oraz bieżące zakupy i serwisowanie wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego możliwe są dzięki zaangażowaniu wielu osób, firm i instytucji, które w swoich przedsięwzięciach pamiętają o podopiecznych Stowarzyszenia “Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA” i idą im z pomocą.

Nasza działalność, nastawiona na niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, jest możliwa tylko wtedy, kiedy sami jesteśmy wspierani w podejmowanych przedsięwzięciach. Wszystko, co udało nam się stworzyć i oddać do użytku potrzebującym, jest zapisem wrażliwości ludzi i firm wspierających naszą działalność. Bez Państwa pomocy nie bylibyśmy w stanie pomagać innym.

Dziękujemy.

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ