DOŁĄCZ DO NAS – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM na ŁUPKOWEJ

Dlaczego warto być wolontaruiszem Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa?

Bardzo trudno na podobne pytanie odpisać zwięźle i nie zostać posądzonym o powierzchowność. Ciężko też tworzyć elaboraty na temat wartości wolontariatu i nie zostać określonym jako człowiek lejący wodę. Odpowiemy jak umiemy najprościej.

Wolontariat jest przestrzenią, gdzie dzieje się coś właściwego i naturalnego. Spotyka się tu chęć bezinteresownej pomocy z wielką potrzebą drugiego człowieka. Życzliwość łączy się z jej oczekiwaniem. Jest to droga dająca możliwość rozwoju, szerszego spojrzenia na życie, a czasem nawet odpowiedzenia sobie na najważniejsze w życiu pytania. Włączając się w wolontariat spotykasz niesamowitych ludzi, samemu ubogacając się. Pomaganie daje radość i nadaje sens. Niewiarygodne? Sprawdź sam. Uwaga: może uzależniać.

Zapraszamy do nas osoby, które rozumieją czym jest niesienie pomocy innym, dla których praca na rzecz drugiego człowieka jest wartością.
Jeśli tylko TY czujesz, że potrafisz dzielić się z innymi swoim czasem i uśmiechem, dołącz do nas – zapraszamy!

Jak zostać wolontariuszem Łódzkiego hospicjum dla dzieci – Łupkowa

Wystarczy się z nami skontaktować:

Telefonicznie: (+48) 42 656 97 97

Osobiście
… i przyjść na spotkanie wolontariuszy.

Nasze spotkania odbywają się w siedzibie Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA przy ulicy Łupkowej 1.
Koordynator wolontariatu akcyjnego p. Agnieszka Laskowska,
Koordynator wolontariatu ZOL p. Elżbieta Czuma

…to nieprawda, że już nic więcej nie można zrobić…

Wzory dokumentów do pobrania

Go to top

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na “Akceptuję”. AKCEPTUJĘ